zakład mechaniczny
regeneracja maglownic, regeneracja układów kierowniczych
home
O firmie

Witamy na stronie internetowej firmy Regeneracja - K. Kiesler

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chcielibyśmy dziś polecić Wam naszą firmę, jako solidnego, rzetelnego i profesjonalnego partnera na rynku motoryzacyjnym. Mamy nadzieję, że zakres usług, jak również i fachowa pomoc naszych pracowników, pozwolą Państwu zyskać to, na czym najbardziej Wam zależy- najwyższą jakość i pełne zadowolenie.

 

Jako firma istniejemy na rynku od 1986 roku. Długoletnie doświadczenie, renoma i poważanie ze strony klientów, pozwoliło nam rozwijać skrzydła i z każdym rokiem wspinać się po szczeblach sukcesu. Jesteśmy pionierem, jeśli chodzi o takie usługi, jak regeneracja układów kierowniczych i ich naprawa. Wiele lat pracowaliśmy na to, by wypracować swoją markę. Warszawa dziś wie- kim jest firma K. Kiesler. Jesteśmy znaną na rynku motoryzacyjnym firmą, która oferuje swoim klientom pomoc, doradztwo i profesjonalne naprawy. Maglownice to części samochodów, o których wiemy dosłownie wszystko. Sztab ludzi posiadający wiedzę, wykształcenie i stosowne kwalifikacje, realizuje wszelkie zlecenia, zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych, jak również i ciężarowych.

 

Regeneracja maglownic z firmą K. Kiesler zapewni Państwu jakość, na jaką dziś Was stać. Oferując swoje usługi w Warszawie, pragniemy dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców, zarówno z terenu Bemowa, jak również i regionu warszawskiego. Przez lata zyskaliśmy uznanie kierowców i wciąż pracujemy na to, by być najlepszym. Pracujemy tylko na oryginalnych częściach fabrycznych, dajemy gwarancję na wykonywaną pracę, świadczymy jakość, która zapewni Wam, Drodzy Państwo- bezpieczną, przyjemną i komfortową podróż własnym samochodem.

 

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na pełną ofertę naszych usług, która mamy nadzieję, zainteresuje Państwa i pozwoli Wam wybrać nas- jako profesjonalną firmę, w której ręce oddacie swoje auto…