zakład mechaniczny
regeneracja maglownic, regeneracja układów kierowniczych
home
Przekładnie kierownicze
Zdjecie glówne

W każdym samochodzie zastosowanie przekładni kierowniczej, służy zapewnieniu odpowiedniego położenia kinematycznego i dynamicznego, jak również i zastosowania odpowiedniej sprawności mechanizmu kierowniczego. Aby maglownica, bo tak nazywa się najbardziej pospolita przekładania kierownicza listwowa, mogła spełniać swoje zadania, jej konstrukcja musi zapewnić regulację luzów, jakie powstają w skutek zużywania się współpracujących ze sobą powierzchni. Maglownice mają za zadanie służyć do przełożenia siły rąk poprzez kierownicę i dalej na siłę osiową skręcającą kołami.

 

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi naprawy i regeneracji maglownic, drążków i układów kierowniczych. Podchodząc indywidualnie do każdego zlecenia, oferujemy najwyższą jakość usług, dzięki którym uzyskają Państwo dużą trwałość eksploatacyjną, najwyższą sprawność pojazdu, a nade wszystko wymagane przełożenie i zapewnienie wymaganej siły na kierownicy, która jest niezbędna, aby móc wykonać jakikolwiek skręt.

 

 

Jeśli więc poszukują Państwo firmy, która świadczy, taką usługę jak regeneracja maglownic, nasza firma jest w pełni do Waszej dyspozycji. Oferujemy atrakcyjne ceny, terminowość i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

 

 

ZAPRASZAMY