zakład mechaniczny
regeneracja maglownic, regeneracja układów kierowniczych
home
Końcówki kierownicze
Zdjecie glówne

Niezależnie, jaki posiadamy samochód, jak wiele pokonujemy nim kilometrów i jaką odgrywa on w naszym życiu rolę, podstawą jest bezpieczna, przyjemna i w pełni komfortowa podróż. Aby można było ją osiągnąć, niezbędny jest sprawny, przebadany samochód. W kwestii układu kierowniczego, polecamy taką usługę, jak regeneracja układów mechanicznych, w tym wymiana końcówek drążków kierowniczych, która jest niebywale ważna, jeśli chcemy, by auto zachowywało się na drodze tak, jak powinno.

 

Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, ciesząca się poważaniem i renomą, w pełni wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom swoich klientów. Maglownica to jedna z części naszego samochodu, która musi być w pełni sprawna, byśmy my mogli czuć się dobrze w naszym samochodzie. W ramach naszego wachlarza ofertowego, oferujemy między innymi taką usługę, jak regeneracja maglownic, pełna wymiana końcówek drążków, a nade wszystko ustawienie zbieżności kół.

 

 

Państwo proszą- My wykonujemy. Dla nas maglownice to temat rzeka. Nie ma problemów, których nie potrafilibyśmy rozwiązać. Jedyni na rynku, najlepsi i zawsze skierowani na to, by zadowolić osoby, dla których pracujemy.

 

 

ZAPRASZAMY