zakład mechaniczny
regeneracja maglownic, regeneracja układów kierowniczych
home
Maglownice ze wspomaganiem elektrycznym
Zdjecie glówne

Wykorzystywanie wspomagania hydromechanicznego, które jeszcze kilka dobrych lat temu było normą, powodowało zdecydowanie większą pracę silnika, a tym samym duże straty mocy, zwiększone zużycie paliwa, a w przypadku zużytego oleju hydraulicznego, zagrożenie dla samego środowiska. Pracując nad wymyśleniem nowych rozwiązań, stworzono przekładnie ze wspomaganiem elektrycznym, które dziś cieszą się ogromną popularnością. Maglownice tego typu opatentowano w 1981 roku w USA, zaś w 1988, wyprodukowano pierwsze, japońskie samochody z elektrycznym wspomaganiem układu kierowniczego.

 

Jako firma stawiająca na rozwój, ciesząca się renomą i poważaniem na rynku, oferujemy dziś takie usługi, jak regeneracja maglownic, świadcząc najwyższą w tym zakresie jakość usług, fachową pomoc, doradztwo i wybór najlepszych z możliwych rozwiązań. Posiadając najlepsze przyrządy diagnostyczne, w szybki i dokładny sposób możemy zdiagnozować problem i rozpocząć jego naprawę. Wymieniamy silniki elektryczne wraz z czujnikami pozycji, centralki elektryczne, jak również wałki kolumny kierownicy.

 

 

Dla naszych pracowników, regeneracja układów kierowniczych nie stanowi żadnego problemu. Jest zlecenie, a więc realizuje się pewien zakres usług, dzięki któremu klient otrzyma w pełni sprawny i odpowiednio naprawiony samochód, gotowy do dalszej, przyjemnej i komfortowej jazdy.

 

 

ZAPRASZAMY