zakład mechaniczny
regeneracja maglownic, regeneracja układów kierowniczych
home
Krzyżaki kolumn kierowniczych
Zdjecie glówne

 

Oferując usługi, które obejmują maglownice i wszelkie prace związane z przekładniami kierowniczymi, świadczymy również profesjonalną pomoc w kwestii krzyżaków kolumn kierowniczych.

 

Jeśli więc mają Państwo problem, czują, charakterystyczne pulsowanie kierownicy przy skręcaniu, uczucie zacinania się kierownicy, czy nie odbijanie się kierownicy po skręcie, nasza firma jest w stanie pomóc Państwu rozwiązać problem. Regeneracja maglownic to szereg działań i zabiegów mechanicznych, które mają na celu znalezienie przyczyny danego stanu rzeczy. Jeśli okazuje się, że problemem jest krzyżak kolumny kierowniczej, wówczas dokonujemy jego wymiany na nowy, likwidując problem i dając Państwu auto w pełni sprawne i gotowe do dalszej, bezpiecznej drogi.

 

 

 

 

Maglownica stanowi niezwykle ważny element samochodu, o którym powinniśmy pamiętać. Jeśli czujemy, że jazda naszym samochodem nie jest taka, jak być powinna, konieczna jest wizyta w warsztacie samochodowym. Oferując taką usługę, jak regeneracja układów kierowniczych, jesteśmy w każdej chwili, w pełni do Państwa dyspozycji.

 

 

ZAPRASZAMY