zakład mechaniczny
regeneracja maglownic, regeneracja układów kierowniczych
home
Wahacze
Zdjecie glówne

 Wahacze są to jedne z elementów zawieszenia pojazdu, które łączą zwrotnicę, a więc piastę koła z nadwoziem. Możemy wyróżnić wahacze poprzeczne, wzdłużne i ukośne. Występując w samochodzie, ograniczone są specjalnymi tulejami metalowo-gumowymi, których głównym zadaniem jest tłumienie drgań, jakie pojawiają się w chwili poruszania się auta po drodze.

 

Każdy samochód posiada różnorodne wahacze, będące integralnymi elementami systemu zawieszenia, mocującymi je do podwozia. Ich obecność jest niezbędna i niezastąpiona. To dzięki nim możliwy jest ustabilizowany ruch kół i odpowiednie współgranie całego samochodu podczas jazdy. Niezwykle ważnym jest kontrolowanie funkcjonowania wahaczy. Jeśli zlekceważymy problem, możemy narazić siebie i innych użytkowników drogi na wielkie niebezpieczeństwo.

 

 

Jeśli wahacz ulega awarii, należy go wymienić, a więc w tej chwili wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasza firma, oferująca pełnię usług, jeśli chodzi o maglownice, a w tym taką usługę, jak regeneracja drążków kierowniczych, regeneracja układów kierowniczych, jak również i wszelkie prace związane z wahaczami. 

 

Zadbaj o bezpieczną i komfortową podróż samochodem. Sprawdź, czy Twoje wahacze spełniają swoje zadania tak, jak należy.

 

 

ZAPRASZAMY